1. رنگ اکریلیک مخملی لوشین ریف - ACRO211
  اين پوشش بر پايه پليمر اكريليك امولشن و پیگمنت های مقاوم  با ويژگي مقاومت عالي به شستشو و شرايط جوی ، جايگزين بسيار مناسبي براي رنگهای روغني مي باشد      
  رنگ اکریلیک طرح کاهگل - AcroReef180
  اين پوشش با طرح سنتی کاهگل بر پايه پليمر اكريليك امولشن با ويژگي مقاومت عالي به شستشو و شرايط جوي مناسب است. و ضمن دارا بودن ويژگي خشك شدن سريع، سهولت اجرا و پوشش عالي ، فضایی سنتی و دلپذير را ايجاد می نمايد.
  پوشش سندی ریف - Sr-1100
  این محصول بر پایه و دوستدار محیط زیست بوده و تنها محصول بافت دار ، مناسب برای نمای بیرونی کهن که ظاهری اصیل ، طبیعی و ماندگار دارند، می باشد . مناسب جهت نمای بیرونی بر روی سطوح بتنی.
  آستری اکریلیک پرایریف - Prireef 110
  این محصول بر پایه رزین اکریلیک پایه آب به عنوان یک لایه آستری جهت اجرای انواع رنگهای اکریلیک و مولتی کالر داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.
 2. پلی استر پوست و پولیش - PLG-1300
  لاک پلی استر ریف سه جزئی و بر پایه رزین پلی استر غیر اشباع می باشد.برروی سطوح چوبی که درمعرض شرایط داخلی و خارجی قرار گرفته اند مورد استفاده قرار می گیرد.
 3. پری فاب PREEFAB
  علائم پیش ساخته 2 بعدی با نام تجاری PREEFAB و در فام های متنوعی عرضه می شوند. این شرکت با در اختیار داشتن دستگاه CNC واترکات ، توانایی طراحی و ساخت انواع نقوش در اندازه های مختلف را دارد.