دوازدهمین جشنواره روابط عمومی استان اصفهان جهت ارزیابی عملکرد یکساله (اول فروردین تا پایان اسفند ماه سال گذشته ) دستگاه ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی استان اصفهان به میزبانی انجمن فرهنگی روابط عمومی استان و همکاری شهرداری اصفهان برگزار گردید. روابط عمومی های ارگان ها و سازمان های مختلف استان در جشنواره امسال از طرف هیات داوران در بخشهای مراسم، تبلیغات و انتشارات، ارتباطات رسانه ای، روابط عمومی الکترونیک، برنامه ریزی، پژوهش و افکارسنجی، ایده های نو در روابط عمومی و اقدامهای انجام یافته برای تحقق شعار سال 95 ارزیابی وداوری شدند.
بر اساس نتایج هیات داوران، در حوزه مراسم، تبلیغات و انتشارات روابط عمومی گروه صنعتی و شیمیایی ریف حائز رتبه برتر شده و به عنوان روابط عمومی سرآمد با اهدا لوح و تندیس تقدیر گردید.
در این مراسم که با حضور مدیران و کارشناسان روابط عمومی ادارات، ارگان‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی استان اصفهان برگزار شد دکتر احمدی افزادی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اصفهان و جعفرزاده مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و دكتر علامه مدرس دانشگاه ، محقق و پژوهشگر برتر به ایراد سخنرانی پرداختند.